AVM Mağaza Dekorasyonu

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
AVM Mağaza Dekorasyonu

AVM Mağaza Dekorasyonu

Move Mimarlık Ofisi tarafından, alışveriş merkezlerindeki mağazalara özel olarak dekorasyon çalışması yapılıyor. Müşterilerin bir mağaza içerisinde nasıl gezmek isteyeceklerine, ürünlerin nasıl bir dekorasyonla yerleştirilmesi gerektiğine uygun hizmet veriliyor.

Alışveriş merkezlerine uygun şekilde, ayakkabı mağazasına olduğu gibi bir iç giyim mağazasına özel olarak tasarım hazırlanabiliyor. Bu sayede ürünlerin yerleştirilmesi, reyonların belirlenmesi ve müşterilerin bir ürüne ulaşmak için ilerlerken diğer pek çok ürünü de inceleyebilmesi sağlanır. Dekorasyonla ilgili faaliyetler sayesinde mağazanın her yeri efektif bir şekilde kullanılmış olacaktır. iç mimar Move Mimarlık güvencesiyle tüm mağazaların dizaynında ve dekorasyon çalışmalarında çeşitli çözümler belirleniyor.

AVM Mağazalarına Özel Tasarım

Müşterilerin mağaza içerisinde rahat hissetmesi, onlarca ürünü aynı anda görebilmesi, aralarından seçim yapabilecek şekilde incelemelerini sürdürmesi kolaylaştırılır. Gerekli olan tüm çalışmaların Move Mimarlık güvencesiyle iç dekorasyonla ilgili her türlü detay göz önünde bulundurularak yapılması mümkün. İletişime geçebileceğiniz iç mimar aracılığıyla, mağazanın çok katlı olmasına uygun şekilde bir dekorasyon çalışmasının hizmetlere uygun şekilde yapılması da mümkün olacaktır.

AVM Mağazaları İçin İç Mimarlık Hizmeti

İç mimar danışmanlık Ankara ofisiyle iletişime geçerek, mağazayla ilgili bilgileri verebilir ve dekorasyon çalışması yapılmasını talep edebilirsiniz. Alışveriş merkezlerinde mağazanın hangi noktada yer aldığı, müşterilerin mağazayı nasıl göreceği,  hangi dalda hizmet verildiğine bağlı olarak çalışmalar farklı şekilde gerçekleştirilir. Bu tarz durumların analiz edilmesi sonucunda mağazanın ışıklandırmasından, reyonların nasıl sıralanması gerektiğine kadar tüm durumlar göz önünde bulundurulabilir.

AVM Mağazaları Nasıl Dizayn Edilmeli?

Alışveriş merkezlerinde mağazaların boyutlarına ve hangi alanda hizmet verdiklerine bağlı olarak bir dizaynın yapılması sağlanıyor. Vitrinin nasıl görüneceği, müşterilerin içeride nasıl gezeceği göz önünde bulundurularak tasarımın oluşturulması üzerine çalışmalar yapılıyor. Profesyonel iç mimar Ankara bünyesinde AVM’lerde yer alan mağazalardaki dizaynın en başarılı sonuç alınacak şekilde düzenlenmesini sağlar.

Müşterilerin hangi alanda hangi ürünü bulacağını öngörmesine imkan tanınabileceği gibi, mağaza içerisinde dolaşmak da kolaylaştırılır. Dizaynın tam olarak mağazanın boyutlarına uygun şekilde yapılması sağlanırken, boyutlara ve hizmet verilen ürünlere bağlı olarak çalışmalar gerçekleştirilir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.