Arttırılmış Gerçeklik Kullanan Dekorasyoncular Kimlerdir

  • Anasayfa
  • /
  • Arttırılmış Gerçeklik Kullanan Dekorasyoncular Kimlerdir
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Arttırılmış Gerçeklik Kullanan Dekorasyoncular Kimlerdir

Arttırılmış Gerçeklik Kullanan Dekorasyoncular Kimlerdir?

Arttırılmış gerçeklik uygulaması oran iç mimar hayatı daha konforlu bir yaşama dönüştürmeyi hedefleyen profesyonel ve dikkat çeken yapay zeka destekli bir uygulama olarak karşımıza çıkıyor. Arttırılmış gerçeklik kullanabilmek akıllı cihaz, akıllı gözlük ve tabletle ile mümkün hale geliyor. Kısa sürede zaman kaybetmeden istediğiniz her alanda internet erişimi olan ortamda kullanım sağlayabilirsiniz. Birçok markanın teknolojinin gelişmesine değer verdiğini ve bu gelişme ile birlikte markalarına değer katmak ve yön vermek amaçlı bu uygulamayı gelişmiş şekilde kullanım sağladığını görmekteyiz. Özellikle müşterilerine daha kaliteli ve modern bir görüntü ulaştırmayı sağlayan arttırılmış gerçeklik uygulaması kullanan markalar yeni trend uygulama ile daha çok müşteri kazanıyor. Farklı ve çekici kılan arttırılmış gerçeklik uygulaması ile birçok ürünü müşteri evinde görebiliyor. Yine aynı şekilde farklı sektörlerde de kullanıldığını söyleyebiliriz.

 

Arttırılmış Gerçeklik Uygulaması Kullanan Markalar

Gelişen teknolojileri takip eden markaların iç mimar tavsiye müşterine farklı ve özel deneyimler yaşatmak için kullandığı bir tasarım uygulama olarak biliniyor. İsveç firması olan tüm dünyada en çok tercih edilen mobilya dekorasyon başta olmak üzere birçok ürünü bünyesinde bulunduran bir marka olan İkea markası, arttırılmış gerçeklik uygulamasını kullanan markalardan biridir. İkea firmasının ürünlerini evinize yerleştirme ve modelleri seçerek birçok ürünü deneme yapabilirsiniz. Ve sipariş verebilirsiniz. İkea‘nın yanı sıra birçok farklı ve önemli marka arttırılmış gerçeklik uygulamasını kullanıyor. Birçok dekorasyon ve mobilya firması ayrıca arttırılmış gerçeklik uygulaması ile sizlere hizmet veriyor. Halı deseni, koltuk deseni, boya gibi birçok farklı evinizdeki tüm ürünlerin yerine yeni ürünleri yerleştirebilir. Daha doğru seçimler yapabilirsiniz.

 

Akıllı Cihazların Yaygınlaşması Arttırılmış Gerçekliğe Etki Eder Mi?

Günümüzde artık her kişinin akıllı cihaz kullandığını görmekteyiz. iç mimarlık büroları Akıllı cihaz kullanımı yaygınlaşması birçok yeni uygulamanın kullanımına yol açıyor. Değişen dünya yaşantısı ile birlikte tüm insanların yenilikçi ve talep gören uygulamalara rağbet gösterdiğini biliyoruz. Bu yüzden arttırılmış gerçeklik uygulaması oldukça ilgi büyük ve takip edilen bir konu olarak gündemde.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.