Arttırılmış Gerçeklik İle Sanal Ortamda Ofislerinizi Baştan Dizayn Edin

  • Anasayfa
  • /
  • Arttırılmış Gerçeklik İle Sanal Ortamda Ofislerinizi Baştan Dizayn Edin
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Arttırılmış Gerçeklik İle Sanal Ortamda Ofislerinizi Baştan Dizayn Edin

Arttırılmış Gerçeklik İle Sanal Ortamda Ofislerinizi Baştan Dizayn Edin

Arttırılmış gerçeklik uygulaması ile artık sanal ortamda ofislerinize ve iş yerlerinize istediğiniz objeyi ekleyebilir. iç mimar Ofis ve iş yerini baştan dizayn edebilir, tüm ürünleri ofis ortamına ekleyerek seçim yapma imkânı elde edebilirsiniz. Çalışma hayatında çok yoğun olan bazen yemek yemeye bile zor vakit bulan kişiler ofisi dizayn ederken oldukça zorlanıyor. Kullanışlı ve seçilen ürünlerin ofis ortamına uymaması gibi birçok önemli faktör can sıkıyor. Bu olumsuz faktörlerin arttırılmış gerçeklik uygulaması ile artık son bulduğunu söyleyebiliriz. Sanal ortamda internet erişimi sağlayarak akıllı cihazınızdan veya gitmiş olduğunuz mağazadaki geliştirilmiş uygulama ile sanal ortamda seçilen ürünler ile ofisi baştan yaratabilirsiniz. Hem vakitten kazanmanızı sağlayan bu özel uygulama tüm ölçüleri ile birebir size sunum yapmayı amaçlıyor.

 

Tüm İhtiyaçlarınızı Karşılayan Tasarım Uygulama

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak bir uygulama modeli olarak karşımıza çıkan iç mimar fiyatları arttırılmış gerçeklik ile yeni iş kurmak isteyen ofis ve iş yeri sahipleri dar olan zaman mücadesinde kısa sürede hızlıca zaman tasarrufu sağlayan ve aynı zamanda daha modern bir görüntü keyfi yaşatan uygulama olarak tercih ediliyor. Ofisinizi dizayn ederken dolabın, çalışma masasının nasıl duracağını modern bir görselde görmek isterseniz sizin seveceğiniz bir uygulama olacağı kesin. Tüm ürünlerin son bitmiş haliyle sizlere sunan arttırılmış gerçeklik uygulaması inanılmaz derecede memnuniyet yaratıyor.

 

Yüksek Görüntü Kalitesi İle Eşsiz Tasarım Keyfini Yaşayın

Arttırılmış gerçeklik uygulaması Togo kuleleri ofis, iş yeri ve evlerinizde yapacağınız tüm dekorasyon fikirleri için sizlere yüksek oranda görüntü kalitesi sunuyor. Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar deneyimlemek istediğiniz değişiklikleri kısa sürede yapabilirsiniz. Gerçek ölçüleri ile birebir gerçek görüntü ve verileri size sunan arttırılmış gerçeklik uygulaması ile artık ofislerinizi dizayn etmek çok daha keyifli bir hale geliyor. Mutlaka ürün alırken sonrasında problem yaşadığınız olmuştur. Bu yüzden bu problemlerin önüne geçen önemli çözümler ortaya koyan arttırılmış gerçeklik uygulaması çok fonksiyonel ve donanımlı bir içeriğe sahip.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.