Arttırılmış Gerçeklik İle Mobilyaları Evinizde Canlı Olarak Görüntüleyin

  • Anasayfa
  • /
  • Arttırılmış Gerçeklik İle Mobilyaları Evinizde Canlı Olarak Görüntüleyin
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Arttırılmış Gerçeklik İle Mobilyaları Evinizde Canlı Olarak Görüntüleyin

Arttırılmış Gerçeklik İle Mobilyaları Evinizde Canlı Olarak Görüntüleyin

Yeni dönemde sıkça karşımıza çıkacak olan gelişmiş ve üst düzey bir uygulama olan Çukurambar iç mimar popüler uygulama arttırılmış gerçeklik nedir? Öncelikle bunu belirtmek gerekir. Arttırılmış gerçeklik cihazları ve nesneleri tanıma özelliği olan program kullanılarak sanal nesnelerin gerçek görüntüler üzerine yerleştirilmesi ile oluşur. Arttırılmış gerçeklik kullanabilmek ve bu uygulamayı yapabilmek için öncelikle internet erişimi mutlaka olması gerekiyor. Akıllı telefon, gözlük veya tablet ile arttırılmış gerçeklik uygulaması kullanılıyor. Cihazınızda arttırılmış gerçeklik ile ilgili uygulamanın yüklü olması gerekmektedir. Bomboş evde mobilyaların nasıl durduğunu mucize gibi bir uygulama olan arttırılmış gerçeklik ile görebilmek ve analiz edebilmek mümkün. Buna göre karar verebilir ve tercih yapmanız çok daha kolay bir hale gelebilir.

 

Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları Nasıl Çalışıyor?

Günümüzde Çukurambar iç mimarlık firmaları aklınıza gelecek her konuda çok popüler bir uygulama olarak karşımıza çıkan arttırılmış gerçeklik bir diğer adı ile de karşınıza çıkabilir. Augmented Reality uygulaması olarakta sıkça tercih edilen ve talep gören başarılı bir model uygulama. Akıllı cihazlara indirme işlemi yapılarak arttırılmış gerçeklik uygulamasını kullanabilirsiniz. Önümüzdeki yıllarda daha da gelişmesi beklenen arttırılmış gerçeklik birçok konuda kullanılıyor. Dekorasyon ve mobilya konusunda oldukça popüler olan uygulama birçok marka tarafından da kullanılıyor.

 

Zaman Ve Enerji Tasarrufu İle Mobilya Seçimi

Birçoğunuz mobilya almaya gittiğinizde seçim yapmakta zorlanırsınız. Eskişehir yolu iç mimar Acaba evinde bu mobilya nasıl duracak sığacak mı nasıl olacak gibi birçok soru kafa karıştırıyor. Özellikle zamanı olmayan kişilerin evde kahvesini içerken kısa sürede eşyasını seçebilme özelliği taşıyor. Ve eşyasının evinde nasıl duracağını belirliyor. Aynı zamanda firmalar gelişmiş ve çok donanımlı programlar kullanarak arttırılmış gerçeklik uygulaması ile müşterilerine 3 boyutlu gerçek bir görüntü seçeneği sunmakta. Bu uygulama kullanıcılar ve firmalar tarafından oldukça sevilen zaman ve enerji tasarrufu ile öne çıkan bir model olma özelliğini taşıyor. Eşyanızın seçerken çok daha verimli ve önemli sonuçlar ortaya koyan bir uygulama işlemi olduğunu söyleyebiliriz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.