Arttırılmış Gerçeklik İle Evinizi Baştan Dekore Edin

  • Anasayfa
  • /
  • Arttırılmış Gerçeklik İle Evinizi Baştan Dekore Edin
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Arttırılmış Gerçeklik İle Evinizi Baştan Dekore Edin

Arttırılmış Gerçeklik İle Evinizi Baştan Dekore Edin

Arttırılmış gerçeklik uygulamasını herkes çok kolay kullanabiliyor. iç mimar Özellikle yeni evlenecek veya ev değiştiren, yeni eşya alan kişilerin çok seveceği bir uygulama. İstediğinin her ürünü zaman ve vakit kaybetmeden evimizin ölçüsüne, ortamına tüm renkleri ve modelleri yerleştirilmesini sağlıyor. Ve tüm ürünlerin nasıl duracağını ve nasıl gözükeceğini seyredebilirsiniz. Arttırılmış gerçeklik uygulamasını internet erişimi olan her yerde kullanmak mümkün. Akıllı cihazlarınıza indireceğiniz uygulamalar ile istediğiniz koltuk takımı, mobilya, halı, yatak odası, desen, kumaş rengi gibi aklınıza gelen tüm detayları değiştirip seçmeniz mümkün hale geliyor. Arttırılmış gerçeklik çok beğenilen ve çıktığı süreden bu yana her firma tarafından özenle ve titizlikle kullanılan bir uygulamadır. Özellikle sizlere daha avantajlı alanlar yaratan arttırılmış gerçeklik uygulaması birebir ölçü değerlerine göre yerleşim yapmakta olan bir tasarım uygulama modeli olarak karşımıza çıkıyor.

 

Arttırılmış Gerçeklik Uygulamaları İle Dekorasyon Nasıl Yapılır?

Mağazaya gitmeden oturduğunuz yerden arttırılmış gerçeklik uygulaması ile iç mimarlık firmaları istediğiniz modeli ve deseni evinize akıllı cihazlar yardımı ile yerleştirme işlemi yapabilirsiniz. Tüm seçilen mobilyalar veya eşyalar sanki evin içindeymiş gibi özel bir görüntü olarak sizlere sunulmakta. Mağazadan seçeceğiniz koltuklara uyumlu duvar boyası, halı, avize, dolap gibi birçok ürünü aynı anda kombin eder gibi seçim yapabilirsiniz. Zaman ve vakit tasarrufu yaparak istediğiniz her ürüne bir telefon kadar yakın uygulama sayesinde ulaşabilirsiniz. İsterseniz mağazaya giderek ürünleri daha gelişmiş formatta olan arttırılmış gerçeklik uygulaması ile ürünleri seçip 3 boyutlu ve gerçek görüntü şeklinde uzman kişiler tarafından destek alarak tüm ürünleri evinizde deneyebilirsiniz.

 

Arttırılmış Gerçeklik İle Dekorasyon Avantajları

Dünya üzerinde milyonlarca insanın ilgi merakla takip ettiği iç mimar Ankara arttırılmış gerçeklik uygulaması sadece dekorasyon ve mobilya konusunda değil spor, makina, tüm iş sektörlerinde kullanılmaya başlanmıştır. Mobilya ve dekorasyon konusunda çok önemli avantajlar sağlayan bu profesyonel uygulama sayesinde tüm ürünleri bir arada görme, seçme ve uyumu yakalama şansı elde edebilirsiniz. Arttırılmış gerçeklik uygulaması birçok mobilya markası tarafından kullanılmaktadır.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.