Antalya Doktor Ofisi Dekorasyonu

  • Anasayfa
  • /
  • Antalya Doktor Ofisi Dekorasyonu
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Antalya Doktor Ofisi Dekorasyonu

Antalya Doktor Ofisi Dekorasyon

Antalya doktor ofisi dekorasyon fikirleri için doğru adrestesiniz. Muayenehane ya da doktor ofisi olarak adlandırabileceğimiz mekânların dekorasyonu son derece önemlidir. Çünkü ortamın hastaları çekmesi gerekir. Soğuk ve katı olarak kabul edilebilecek bir dekorasyon hastalarınızın sizlerden vazgeçmesine bile sebep olabilir. Yeni dokunuşlar ile doktor ofisleri artık daha ferah. Firma olarak doktor ofisi dekorasyonlarına son derece önem vermekteyiz. Çünkü bir doktorun ofisi hastalarına aslında çok şey ifade eder. Doktorun uzmanlık alanı ve hasta kitlesini yansıtan bir tasarım ile kendinizi ifade edebilirsiniz. Bu noktada en çok dikkat edilmesi gereken konulardan bir tanesi doktorun branşı olacaktır. Bir plastik cerrah ile çocuk doktorunun ofisleri elbette ki birbirinden farklı özellikleri barındıracaktır.

Doktor Ofisi Dekorasyonu Nasıl Olmalı?

Muayene ya da Antalya doktor ofisi dekorasyon fikirlerini merak ediyorsanız aşağıdaki sorulara göre sizler de fikir sahibi olabilirsiniz;

  • Dekor hoş ve hastaların ilgisini çekiyor mu?
  • Rahatsız ya da huzursuz edici bir izlenim barındırıyor mu?
  • Renk düzeni yatıştırıcı mı?
  • Hastalarınız bu ortamda kendilerini rahat hissediyor mu?
  • Hasta memnuniyeti iyi mi?
  • Hastalarınız doktor ofisinde stressiz mi?
  • Renk tonları konuksever mi?

Tüm bunlara dikkat edilerek dekorasyon yapılmalıdır. Renk tonları, mobilyalar, aydınlatma vb. tüm detaylara dikkat edilmelidir. Renkler ile hastaya güven verici bir ortam oluşturulmalı ve hasta koltukları olabildiğince birbirinden uzak olmalıdır.

Doktor Ofisi Dekorasyonunda Hijyene Dikkat

Muayenehane ya da klinik gibi ortamlarda en çok dikkat edilmesi gereken noktalardan bir tanesi de hijyen olmaktadır. Antalya doktor ofisi dekorasyon yapılırken mikropların üremesi için elverişli bir ortam inşa edilmemelidir. Sehpa ve tezgah üzerlerine bol miktarda dezenfektan yerleştirilmelidir. Ayrıca tercih edilen dekorasyon malzemeleri kolaylıkla steril edilebilir olmalıdır. Hastaların sağlığını tehdit eden yüzeylerden kaçınılmalıdır. Ofisin eski bir görünüme sahip olmaması amacı ile dekorasyonda çağdaşlık ilkesi benimsenmelidir. Teknolojik ekipmanların oluşturduğu bu ofiste eski ve yıpranmış eşyaları görmek de hastaları memnun etmeyecektir. Sizler de Antalya doktor ofisi dekorasyon fikirleri için hemen bizimle iletişime geçebilir, fikir ve fiyat teklifi alabilirsiniz.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.