Ankara’da Yükselen Kompleks Bir Yaşam Merkezi Togo Kuleleri

  • Anasayfa
  • /
  • Ankara’da Yükselen Kompleks Bir Yaşam Merkezi Togo Kuleleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara’da Yükselen Kompleks Bir Yaşam Merkezi Togo Kuleleri

Togo Kuleleri, iç ve dış mekanlarıyla, tasarımı ve işlevsel özellikleriyle Ankara’nın en popüler kompleks yaşam merkezi olmaya adaydır. Bu mimari harikası devasa yapı 12.000 kilometre kare bir arazi üzerinde yer almaktadır. Mimarisi yatay olarak tasarlanan alışveriş merkezinin yanında iki adet ofis kulesi yükselmektedir. İki kulede de yer alan ilk 3 kat yarı açık ticari birimle olarak nitelendirilmektedir. Baştan sonra mimari şaheser olan Togo Kuleleri iç mimarlık ve dekorasyon anlamında da müşterilerine görsel estetik ve işlevsel rahatlık sağlamaktadır.

Togo Kuleleri’nin popülerliğine en önemli katkıyı konumu sağlamaktadır. Ankara’da bulunan ve şehrin en yoğun 4 ana arteri olarak bilinen; Eskişehir Yolu, Malazgirt Bulvarı, Anadolu Bulvarı ve Sabancı Bulvarı arasında kesişim noktasında yer almaktadır. Bunun yanında üniversitelere, en yoğun müşteri çeken alışveriş merkezlerine ve devlet kurumlarına yakınlığı ile de dikkat çekmektedir. Doğa ve modern mimarinin buluştuğu ofislerin, spor merkezlerinin, iş merkezlerinin yer aldığı bu kompleks yaşam merkezinde her zaman size de yer var.

Modern Mimari ve Doğal Yaşamın Birleşimi Togo Kuleleri

Move Mimarlık firmamızın Ankara’nın en prestijli yaşam merkezi olmaya aday Togo Kuleleri’nde de başarılı projeleri ve uygulamaları devam etmektedir. İç mekân tasarımları ve düzenlemeleri alanında profesyonel iç mimarlarımız ve deneyimli ekibimizin çalışmalarıyla yapılmaktadır. Öte yandan iç mimarlarımız, tasarımda yaratıcı fikirler üretmenin yanında mimarisi planlanan yapının işlevsel yönlerinin ve ergonomik imkânlarının da oldukça önemli olduğunun bilincindedir. Bu nedenle Togo Kuleleri’nde yer alan bütün iç dizayn, müşterilerimizin yaşam kalitesini daha da artırmak için özenle seçilmiştir. Burada yer alan ofislerin tasarımı sizi daha iyi motive edecek ve iş hayatınızdaki başarınıza katkı sağlayacaktır. Ayrıca doğal yaşam alanları ve geniş mimarili iç mekanlarla ferahlık ve konforu birlikte yaşamanıza olanak tanıyacaktır. Ankara’da faaliyette bulunduğumuz tüm mekanlar ile ilgili detaylı bilgi almak için internet sitemizin iletişim bölümünde yer alan kanallardan bize ulaşabilirsiniz. Togo Kuleleri, ofis ve iş merkezi satışlarımız devam etmektedir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.