Ankara'da İç Mimarlık Denildiğinde

  • Anasayfa
  • /
  • Ankara'da İç Mimarlık Denildiğinde
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara

Ankara `Da İç Mimarlık Denildiğinde

İç mimarlık, insanlara güzel yaşam alanları oluşturan bir mimarlık türü olarak bilinmektedir. Ülkemizde pek çok iç mimar ve iç mimarlık ofisi bulunmaktadır. Fakat Ankara’da iç mimarlık denildiğinde akla gelen ilk ofislerden bir tanesi Move İç Mimarlıktır. Bu konuda her zaman en iyilerden biri olmamızın sebebi başarılı ekibimiz ve daha önce gerçekleştirdiğimiz projelerimizdir.

Projelerimiz Nasıl İlerliyor?

Projelerimiz öncelikle sizlerden gelen taleplere göre sanal ortamda çizilmektedir. Bunun için sizden, tasarım yapılacak olan alanla ilgili bilgiler de alıyoruz. Bazı durumlarda kendimiz de yerinde görmek için bazı kontroller yapabiliyoruz. Bu durum tamamen sizden gelen taleplere bağlıdır. Dediğimiz şekilde sizden gelen talepler doğrultusunda projeye ilk başladığımız zaman, yine sizin talepleriniz doğrultusunda projenin genel teması hakkında sizin isteklerinizi dinliyoruz. Burada tam olarak ne istediğinizi ifade edebilirseniz biz de sizlere daha çok yardımcı olabiliriz. Bu adımdan sonra da tasarımlarımızı belirlediğimiz ve size söylediğimiz günler içerisinde tamamlayarak son kontroller için tekrar sizden yardım alıyoruz. Eğer projede beğenmediğiniz ya da olmasını istediğiniz noktalar varsa bunları da mutlaka bize belirtmeniz gerekmektedir. Bu şekilde çok daha başarılı projeler ortaya çıkarabiliriz.

Move İç Mimarlık olarak Ankara’da tanınan bir marka olmamızın ilk nedeni, müşterilerimizle aramızdaki bu samimi ilişkidir. Samimi ilişkinin nedeni de yaptığımız işlere gösterdiğimiz emek ve özveridir. Bunlara ek olarak her zaman yenilikçi ve kişiye özel projeler çalışmayı hedefliyoruz. Yani projelerimize bakarsanız, benzer noktaları da olsa farklı tasarımlar içerdiklerini görebilirsiniz. Biz her zaman kendini geliştiren, yaptıklarının üstüne yenilerini koymayı ve müşterilerini her zaman memnun etmeyi hedefleyen bir marka olduk. Bundan sonra da bu şekilde ilerleyeceğimizden hiç şüpheniz olmasın.

23 51