Ankara Yıldırım Kule İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

  • Anasayfa
  • /
  • Ankara Yıldırım Kule İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Yıldırım Kule İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı

ANKARA YILDIRIM KULE İÇ MİMARLIK VE ÇEVRE TASARIMIAnkara Yıldırım Kule iç mimarlık ve çevre tasarımı hizmeti veren firmalar, farklı ofis stilleri ile şirketinizin tarzını doğru bir şekilde yansıtmamıza olanak sağlıyor. Yaşayan ofisler tasarlamak için stil seçim yapmaktan korkmamalı ve cesur adımlar atmalısınız. Bu noktada popüler olan tasarımlardan ziyade şirketinizin kurumsal kimliğine uygun olan tasarımları tercih etmelisiniz. Bu sayede üzerinden yıllar geçse de modası geçmeyen iş yaşam alanları oluşturursunuz. Tercih edebileceğiniz stiller arasında modern, çağdaş, minimalist, endüstriyel, İskandinav ve bohem olabilir. Her birinin farklı bir özelliği bulunan stiller arasında tercihte bulunarak hem çalışanların verimliliğini artıracak hem de enerjilerini artıracak ortamlar oluşturabilirsiniz. Modern bir tarza sahip olan tasarımlarda basit bir renk skalası arasından tercihlerinizi yapabilirsiniz. Net çizgilere sahip modern stil, temiz bir görünüm oluşturur. Bu tarzla döşenen alanlarda her şey net ve yerli yerindedir. Kıvrımlı yüzeylerin kullanılmadığı bu alanlarda genellikle cam ve metal gibi malzemeler kullanılır. Cam ve metal, modernitenin temsilcileri arasında olduğu için ofislerde en çok kullanılan malzemeler arasındadır. Şıklığın ve sadeliğin bir arada bulunduğu model stilde aksesuarlara çok fazla yer verilmez. Yer verilen aksesuarlar da net, karmaşadan uzak ve derli toplu bir görünüm oluşturur. İnce işçilikli ürünlerden ziyade daha sade desenlerin ön planda olduğu modern stillerin yanı sıra tercih edebileceğiniz bir başka stilse çağdaş stilidir. Bu tarzın modern stile yakın bir tarzı vardır.

Ankara Yıldırım Kule İç Dekorasyon ve Çevre Dizaynı

Ankara Yıldırım Kule iç dekorasyon ve çevre dizaynı ile kurumsal kimliğinizi doğru bir şekilde yansıtabileceğiniz alanlar oluşturabilirsiniz. Tarz seçiminde kurumsal kimliğinizi ön plana çıkaracak ve logonuzun renkleri ile uyum sağlayacak ortamlar oluşturmanız oldukça önemlidir. Örneğin; turuncu bir logonuz varsa ortamı turuncu, lacivert veya antrasit tonlarında değerlendirebilirsiniz. Bu değerlendirmeleri yaparken ortamın tarzına uygun olan seçimleri yapmalısınız. Minimalist tarzı benimseyerek modern tarzın daha sade versiyonuna sahip olabilirsiniz. Modern stilde olduğu gibi nötr renklerin ön plana çıktığı minimalist mobilyalar ile iş yerlerinin ve ofislerin tasarımını tamamlayabilirsiniz. Gösterişten uzak bir görünüm sergilemek isteyenlerin tercihi olan İskandinav stilinde, çok doğal ham maddelerden imal edilen mobilyalar tercih edilir. Doğallığın ön planda olduğu bu stilde görsellik olarak orta derecede bir ihtişam vardır. Aşırıya kaçmadan iş yerini dekore etmek isteyenlerin tercihi olan İskandinav stili endüstriyel tarz takip eder. Endüstriyel mekanlardan hoşlananlar bu stili benimseyebilir. Çelik sistemlerin ön planda olduğu bu tarzda iş yerinizin tavanından geçen borular, açıkta kalan betonlar, üstü sıvanmayan tuğlalara sahip olabilirsiniz. Doğal ahşapların da önemli bir yere sahip olduğu endüstriyel stil ülkemizde de çok sevilen bir tarzdır. Bu tarz genellikle kreatif olarak kendisini tanımlayan iş yerleri tarafından kullanılır. Deri koltuklar, ahşap zeminler, betonlar, raflar, borular ve çok daha fazlasının mükemmel bir şekilde bütünleşmesi ile oluşan endüstriyel stili tercih etmek isterseniz iç mimari firmalarından destek alabilirsiniz.

Ankara Yıldırım Kule İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Firmaları

Ankara Yıldırım Kule iç mimarlık ve çevre tasarımı firmaları ile çağdaş stilden bohem stile kadar çok geniş bir yelpazede destek alabilirsiniz. 20. yüzyıldan bu yana kullanılan çağdaş stil, güncellik duygusunu ön plana çıkaran bir tasarıma sahiptir. Bu stil türünde kıvrımlı çizgiler kullanılabilir. Modern stilden farkı sadece kıvrımlı çizgilerim kullanılması değildir. Modern tarzdaki dekorasyon örneklerinde genellikle nötr renkler kullanılır. Gri, siyah, antrasit gibi renk tonlarının kullanıldığı modern stil ile karşılaştırıldığında çağdaş tarzda farklı renkler tercih edilebilir. Parlak ve canlı renklerin aralara serpiştirildiği bu tarzlar ile iş yaşamının çok daha renkli olduğunu görebilirsiniz. Tüm stilleri mükemmel bir şekilde iş yerlerinize entegre eden iç mimarlık firmaları, İskandinav ve bohem tarzda oluşturmak istediğiniz alanlar için de beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılar. İskandinav tarzdaki bir dekorasyonu benimsemek isteyenler ferah bir çalışma ortamına sahip olur. Home ofislerde de oldukça sık tercih edilen İskandinav tarz, doğayla bütünleşen bir dizayna sahiptir. Düşük maliyetlerle yüksek verim alabileceğiniz bu tarzda sade ve basit düşünmelisiniz. İşe yaramayan ve sizin için gereksiz olan öğelerden uzaklaşarak beklentilerinizi doğru bir şekilde karşılayabilirsiniz.

 

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.