Ankara Villa İç Mimarlık

  • Anasayfa
  • /
  • Ankara Villa İç Mimarlık
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Villa İç Mimarlık

Villalar genel olarak sizlere özerk bir yaşam alanı sunduğu için oldukça fazla tercih edilen yapılardır. Konforlu ve sizlere özel ayrılmış alanı ile kendinizi çok daha özgür hissetmenizi sağlayan özellikleri bulunur.

Ankara Villa İç Mimarlık  

Villalar genel olarak sizlere özerk bir yaşam alanı sunduğu için oldukça fazla tercih edilen yapılardır. Konforlu ve sizlere özel ayrılmış alanı ile kendinizi çok daha özgür hissetmenizi sağlayan özellikleri bulunur. Bahçesi ve genel olarak çok katlı yapısı ile totalde daha fazla yaşam alanı sunduğu için evde yapılacak etkinliklere daha fazla alan yaratabilirsiniz. Ankara villa yapılarında iç mimarlık alanında farkını ortaya koymuş bir firma olan Move mimarlık yepyeni villa projeleri ile gündeme gelmeye devam etmektedir. Villaların iç mimarisinde kullanılan detayları en ince hesaplamalarına kadar yapan firma çalıştığı uzman kadro ile işini en iyi şekilde yapmaya çalışmaktadır.

Lüks İş Merkezleri ile Kendinizi Daha Değerli Hissedin

İş yerleri günümüz koşullarında oldukça önemli yaşam merkezleri haline gelmişlerdir. Bu merkezlerde çalışanların geçirdiği vakit oldukça fazladır. Bundan dolayı en prestijli ve konforlu iş alanları tasarlamak günümüzün en çok ihtiyaç duyulan istekleri olmuşlardır. Move mimarlığın tasarladığı projelerden biri olan Viagreen iş merkezi bu isteklerin en mükemmel şekilde bir araya getirildiği nadir yapılardan biri haline gelmiştir. Hem prestij ve modernlik ile değerli ve önemli hissedecek hem de konfor ve geniş çalışma alanları ile iş veriminizi arttırabilmenize olanak sağlamıştır. Beytepe officium iş yerleri de tasarlanmış eşsiz iç mimarisi ile sizlere oldukça kullanışlı bir iş merkezi seçeneği oluşturan Move mimarlığın gözde işlerinden biridir. Ankara’daki önemli iş merkezleri haline gelen bu yapılar sizlerin beğenisine sunulmuştur.

İç Mimarlık ile Geleceği Şekillendirin

Ankara’da bugüne kadar tasarlanmış en prestijli ve en yenilikçi iş yeri olan YDA Center mükemmel iç mimarisi ile sizlerin beğenisine sunulmuştur. Geniş ve ferah çalışma ortamı sayesinde iş verimliliğini arttıran yapıda prestij ve modernliğin bir araya gelmesi ile kendinize olan güveniniz artacaktır. Kullanılan toprak tonları ve doğal unsurlar ile hem psikolojik olarak rahatlık sağlayacak hem de şıklığından ödün vermemiş yapısı ile görenleri etkileyecektir. Yüksek tavanlı ve plaza yapısı ile ferahlık sağlayan ve gün ışığını içeriye buyur eden yapısı ile rahat koşullarda bir çalışma ortamı yaratacaktır.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.