Ankara Lüks İç Mimarlık

  • Anasayfa
  • /
  • Ankara Lüks İç Mimarlık
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara Lüks İç Mimarlık

Ankara lüks mimarlık olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ankara’da bulunan prestijli yapıların proje aşamasında itibaren olayın içinde yer alan ve zengin iç tasarımlara imza atan Move mimarlık ile yepyeni tasarımlar sizleri bekliyor.

Ankara Lüks İç Mimarlık

Ankara lüks mimarlık olarak hizmet vermeye devam ediyoruz. Ankara’da bulunan prestijli yapıların proje aşamasında itibaren olayın içinde yer alan ve zengin iç tasarımlara imza atan Move mimarlık ile yepyeni tasarımlar sizleri bekliyor. Prestij ve konforun bir arada bulunduğu iç tasarımlara imza atan firma modern detaylar ile günümüz koşullarına uyum sağlayan yapılar inşa etmeye çalışıyor. Projelerinde uzman bir kadro ile devam ede firma bu yönü ile rakipleri ile olan farkını ortaya koyuyor. Uyguladığı projeler ile farkını ve başarılarını ortaya koyan firma sizlere hizmet vermeye devam ediyor. Lüks plazalar, villalar ve modern apartmanlar inşa eden firma sizlere modern ve doğallığın bir arada bulunduğu iç tasarımlar ile bir araya getirmeye devam ediyor.

Ofisinizde Şıklık ve Modernliği Konuşturun

İş yerleri çalışan insanlar için büyük önem teşkil etmektedir. İş yerlerinin modernliği ve şık tasarımı hem iş verimini arttırmakta hem de konforlu bir çalışma ortamı sunmaktadır. Next level loft ofisleri ile modern ve şık ofislere sizler de sahip olabilirsiniz. Geniş ve rahat çalışma ortamı sunan ofis iç açıcı tasarımı ile de verimliliği arttırma yönünden fayda sağlamaktadır. Yüksek tavanları ve geniş pencereleri ortama ferah bir hava katan önemli unsurlardır. Geniş ve ferah ortama gün ışığının geçişi bu sayede kolaylaştırılmıştır. Modern detaylar ile beyaz rengin buluştuğu ofisler ile sizler de zevk alarak çalışmalarınızı yürütebilirsiniz. Bu sayede kendinizi daha değerli hissedeceksiniz.

Modernlik ve Siyah Rengin Buluştuğu Togo Kuleleri

Siyah rengin prestijini konuşturduğu yapılar olan Togo Kuleleri sizlere prestijli bir konfor alanı sunmaya geliyor. Bu konfor alanı ile birlikte kendinizi değerli hissedecek ve yaşam kalitenizi arttıracaksınız. İç mimarisinde görev alan Move mimarlık yaptığı yenilikçi tasarımlar ve renk uyumu sayesinde oldukça kullanışlı bir iç mekân sunuyor. Tasarımı için oldukça ince planlamalar yapılan bu yapılarda ilk göze çarpan detay oldukça şık olan iç tasarımı oluyor. İç tasarımında kullanılan koyu renklerin açık renkler ile yaptığı yumuşak geçişler ile oldukça uyumlu bir bütün sağlanmış oluyor. Kullanılan altın renkli detaylar ve aynaların oluşturduğu tasarım ile göz dolduruyor. Ortama ferahlık ve genişlik atfeden bu detaylar ile kuleler sizleri bekliyor.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.