Ankara İç Mimarlıkta Önemli Detaylar

  • Anasayfa
  • /
  • Ankara İç Mimarlıkta Önemli Detaylar
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Ankara İç Mimarlıkta Önemli Detaylar

İç mimarlık günümüzde önemli bir meslek kolu haline gelmiştir. Ankara ilinde prestijli ve önemli yapıların inşa edilmesi ile birlikte iç mimari burada büyük önem kazanmıştır.

Ankara’da İç Mimarlık İçin Önemli Detaylar

İç mimarlık günümüzde önemli bir meslek kolu haline gelmiştir. Ankara ilinde prestijli ve önemli yapıların inşa edilmesi ile birlikte iç mimari burada büyük önem kazanmıştır. Gelişmenin en fazla yaşandığı illerden biri olan Ankara bu konuda duyarlılığı en fazla olan ve profesyonel iç mimarlar ile çalışan bir il olmuştur. Ankara’da iç mimar tercihi yapacakken uzman bir firma olmasına dikkat etmeniz gerekir. Move mimarlık bu konuda oldukça uzman elemanlar ile çalışan profesyonel bir firmadır. Güvenlikli iç tasarımlar yapmış olduklarından emin olduğunuz kişiler ile çalışmalısınız. İnce detayları planlayıp hesaplayan bir firma olan Move mimarlık bu konuda da farkını ortaya koyulmaktadır.

Next Level Çay Yolu ile Birlikte Muhteşem Manzaranın Tadını Çıkarın

Ankara’nın en güzel manzaralarına sahip olan semtinde inşa edilen Next Level Çay Yolu muhteşem iç tasarımı ile sizlerle buluşuyor. Bu konuda Move mimarlık ile çalışan firma en ince detayları düşünerek iç tasarımını yaptığı yapıyı sizlerin beğenisine sunuyor. Duvar boyaları ile yumuşak bir gri rengine geçiş yapan renk uyumu ile oldukça modern bir görüntü ortaya koyuyor. Tercih edilen koyu renkli eşyaları ile ortamla bir bütün sağlanıyor. İç karartmayan ferah yapısı ile gri rengini buluşturan iç tasarımı sayesinde konforlu ve prestijli bir yaşam alanında yaşamak bu proje sayesinde sizler için mümkün hale geliyor.

Marina Ankara ile Klasik ve Modern Detaylar Bir Arada

Marina Ankara şehrin en güzel yerlerinde birinde inşa edilen oldukça yenilikçi bir yapıdır. Move mimarlık ile birlikte dizayn edilen içyapısı klasik detaylar ile modern detayları bir araya getirmiştir. Açık renkler ile ferah ve geniş bir ortam sunan yapı konforlu eşyaları ile zevkinizi taçlandırmıştır. Açık renkli duvarları ve krem rengi yumuşak geçiş tonları yakalayan tasarım dikkat çekici dekoratif materyaller ile desteklenmiştir. Kullanılan odunsu eşyalar ile doğallık yakalanmıştır. Ortama mütevazı bir hava katan eşyalar ile yaşadığınız ortamda kendi kişiliğinizi kolayca yansıtabilmenize olanak sağlanmıştır. Ortamın genel atmosferine uygun olarak tercih edilen dekoratif ürünler ile çarpıcı bir görüntü sizlere eşlik edecektir.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.