Anahtar Teslim Denilen Şey Move İç Mimarlık

  • Anasayfa
  • /
  • Anahtar Teslim Denilen Şey Move İç Mimarlık
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Anahtar Teslim Denilen Şey Move İç Mimarlık

Anahtar Teslim Denilen Şey Move İç Mimarlık

Anahtar teslim iç mimarlık projeleri kalıbını mutlaka daha önce duymuşsunuzdur. Anahtar teslim, bir projenin ya da konutun, istenilen zamanda kusursuz bir şekilde teslim edilmesi anlamına gelmektedir. Özellikle mimarlık ve iç mimarlık gibi sektörlerde bu kalıp çok kullanılsa da pek çok şirket bu duruma uymamakta ve işleri geciktirmektedir.

Ev ya da ofis tasarımlarının tam zamanında ve tam istenilen şekilde teslim edilmesi çok önemlidir. Çünkü bu alanlar insanların yaşam alanlarıdır. Eğer Move İç Mimarlığı tercih ederseniz, ev ya da ofisleriniz tam olarak istediğiniz tarihte, tamamen bitirilmiş olarak teslim edilmektedir.

Move İç Mimarlık İle Zamandan Tasarruf Edin

Şimdi sizlere proje sürecimizden ve anahtar teslim işini nasıl başarabildiğimiz den söz edelim. Bize geldiniz ve aldığınız yeni ev için bir tasarım istediğinizi belirttiniz. Öncelikle sizden, nasıl bir tasarım istediğinizi öğreniriz. Yani eşya aldıysanız eşyaları ya da kullanılacak renkleri mutlaka müşterilerimizin belirtmesini isteriz. Tabii tüm seçimleri bizlere bırakan müşterilerimiz de olmaktadır.

Bu şekilde tercihlerinizi öğrendikten sonra da dijital ortamdaki AutoCad gibi programlar sayesinde çizimlerimize başlarız. Tasarım ilk olarak en detaylı hali ile istenen bölgenin çizimi ile başlar. Detaylı olması çok önemlidir zira tasarım hayata geçirilirken milimetrenin bile büyük bir önemi olmaktadır. Projenin hayata geçirildiği sırada sorunların yaşanması, projenin gecikmesine neden olabilir. Bu nedenle detayların düşünülmesi çok önemlidir.

Projenin ilk taslakları tamamlandıktan sonra müşterilerin beğenisine sorulur. Bu noktada gelen istekler doğrultusunda ekleme ya da çıkarmalar yapılabilmektedir. Daha sonra da projenin uygulanma sürecine geçilir. Bu süreçte az önce belirttiğimiz durumdan dolayı hata olma olasılığı neredeyse sıfırdır. O yüzden size söz verdiğimiz tarihte, proje tamamen biter ve anahtar teslim olmuş olur.


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.