Açık Mutfak Fikri Yayılıyor

  • Anasayfa
  • /
  • Açık Mutfak Fikri Yayılıyor
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
Açık Mutfak Fikri Yayılıyor

 

Açık Mutfak Fikri Yayılıyor

İç mekan anlayışı değişti. Mutfaklar eskisine göre daha büyük. Birçok yeni evde ev sahipleri genellikle oturma odasından ya da salondan ziyade mutfağın istediği gibi olmasını arzuluyor. Bu doğrultuda ortaya çıkan yeni trendlerden biri de açık mutfak.

İç Mimarlık Ofisinde Yeni Trende Uygun Tasarımlar

Ankara move  iç mimar fiyatları oldukça uygun. Açık mutfak fikrine sıcak bakıyorsanız Move Mimarlık ile görüşme sağlayarak yeni trende uygun tasarımlara hoş geldin diyebilirsiniz. Kağıt üzerinde oldukça çekici duran açık mutfak fikri ferahlık, sosyallik sağlaması açısından da ev sahipleri tarafından tercih ediliyor ve son dönemin en popüler tasarımları arasında.

Amerikan mutfak olarak da nitelendirilen bu tarzda salon ve mutfak iç içe. Görsel olarak oldukça samimi ve sıcak. Kendine ait herhangi bir duvarı ve kapısı yok. Tezgah ise alanın tam ortasında. Geniş odadan fazlasıyla yararlanmak isteyenler için son derece ideal. 

 

Açık Mutfak Fikri Yayılıyor

Plan aşamasında her detayın titizlikle düşünülmesi şart. Mobilya seçimleri, duvar kağıdı ve perdeler yeni trend açık mutfak fikri ile bütünlük sağlamalı.

Artıları İle Açık Mutfak Fikri

Açık mutfak fikrinin her noktası ferahlık ve samimiyet var. Misafirleriniz ile sohbet ederken aynı zamanda enfes yemeklerinizi de hazırlamanız mümkün olacak. Kalabalık misafirleri ağırlamaktan hoşlananlar için oldukça ideal. Dar alana sıkıştırılan ufak bir mutfaktansa girdiğinizde rahatça hareket edebileceğiniz büyük bir alan yaşam kalitesini de bir hayli arttırmakta.

Ankara anahtar teslim ev dekorasyon fikirlerinde açık mutfak oldukça revaçta. Renk seçimleri ve endüstriyel görünüme sahip tezgahlarda kullanılan ahşap malzemeler bu fikirle bütünlük oluşturur. Mutfağın pencerelerinin boyutu da kişilerin tercihlerine göre ayarlanabilir. Ferah ve aydınlık bir mutfak sağlanması açısından aydınlatma sisteminin iyi olması son derece mühim.

Kuşkusuz ki Türk mutfağının geleneksel unsurlarından biri de köşe takımları.  Açık mutfak fikri için bu geleneği yaşatmak isteyenlere iç mimar ofisleri arasında yer alan Move Mimarlık en uygun çözüm önerisini sağlayarak destek olur. Mutfağınız ile ilgili genel planları çizer ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak ilerler.   

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.