50 Metrekare Altındaki Küçük Ev Tasarımları

  • Anasayfa
  • /
  • 50 Metrekare Altındaki Küçük Ev Tasarımları
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
50 Metrekare Altındaki Küçük Ev Tasarımları

50 Metrekare Altındaki Küçük Ev Tasarımları

50 metrekare altındaki küçük ev tasarımları diğer evlere göre daha zordur. Evin küçük olması nedeniyle seçilecek eşyalar ve tercih edilecek olan uygulamalar evi daha ferah ve büyük göstermeye yönelik olmalıdır. Bu nedenle evin küçük olduğu bilincine varılarak daha az eşya tercih edilmelidir. Gücük ortamlarda hayat kurtarıcı mobilyalar ise şüphesiz dönüşen mobilyalar, akıllı mobilyadır.  dar bir alanda istenildiğinde yatan istenildiğinde kitaplık istenildiğinde televizyon ünitesi olabilecek lüks mobilyalar işinize çok yarayacaktır.İç mimarlık firmaları tarafından çeşitli mobilyalar ve çeşitli tasarımlar oluşturulmaktadır. Hem evin tasarlanması hem de evin içinin tasarlanması profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilmekte ve istediğiniz gibi bir ortamın oluşturulması sağlanmaktadır.

Küçük Evler Nasıl Şekillendirilir?

Küçük evler büyük evlere göre çok daha sempatik tir nokta hem dış yapısı ile hem iç yapısı hem de seçilen mobilyaları ile sıcaklığını çok daha fazla hissettirebilmek si mümkündür. Bu nedenle küçük evlerin iç mimarlık firmaları tarafından yazarak alanında uzman mimarlar tarafından tasarlanması gerekmektedir. Genellikle küçük evler tatil veya dinlenme amacıyla tercih edilmekte olan mütevazı yapılardır. Bu nedenle de rahatlatıcı bir etkisinin olması beklenmektedir. Küçük evlerin dış yapıları bölgeye ve kullanıcının isteğine göre çok fazla çeşitlilik de yapılabilmektedir. Ancak iç mekanda doğru kreasyonun sağlanması ancak istenen gösterişli ve rahat ortamı oluşturabilir. Bu nedenle iç kısımda ihtiyacınızı giderebilecek az sayıda doğru mobilyaları tercih etmelisiniz. Her ortamın gayet iyi bir şekilde aydınlatılmasını sağlamalısınız. Beyaz ve gri tonlarını tercih etmeniz çok daha büyük görünmesini de sağlayacaktır.

Ankara'da İç Mimarlık Ofisleri

Ülkemizde önde gelen iç mimarlık firmaları arasında yerini ve başarısını ispat etmiş olan Move Mimarlık tarafından 50 metrekare altında ev tasarımları da yapılmaktadır. Hem dış tasarım hem de iç tasarımları profesyonel ekipler tarafından yapılarak uygulaması da alanında deneyimli ustalar tarafından gerçekleştirilmektedir. Sizlerde ferah,gösterişli, huzurlu bir ortama sahip olmak istiyorsanız Move mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz. Üstelik sadece tasarım yaptırmakla kalmayıp yeni yaşam alanlarınız için ücretsiz önerilerden de faydalanabilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.