3. Ev’leniyoruz Mobilya Aksesuar Fuarı

  • Anasayfa
  • /
  • 3. Ev’leniyoruz Mobilya Aksesuar Fuarı
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
3. Ev’leniyoruz Mobilya Aksesuar Fuarı

3. Ev’leniyoruz Mobilya Aksesuar Fuarı

Düzenlenen fuar ya da etkinlikler, dekorasyon ile ilgilenenlerin fikir edinmeleri açısından önemlidir. Bu noktada ise 3.Ev’leniyoruz mobilya aksesuar fuarı, yakın zaman içerisinde çok fazla talep görmeye başlamıştır. Evlenecek ya da ev dekorasyonlarını yenileyecek olanlar için bu tür fuarlar bilgi edinmelerine yardımcı olur. iç mimarlık ofisleri araştırmasında olanların aynı zamanda bu tür fuarları da takip etmeleri önerilir.

Dekorasyon Ya Da Aksesuara Dair Her Şey

 iç mimarlık firmaları dekorasyon, tasarım ya da mekan yönetimi konusunda müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedefler. Ancak bu aşamada dekorasyona ya da mobilyalara özel ilgileri olanlar açısından bu tür fuarlar daha avantajlıdır.

  • 3. Ev’leniyoruz mobilya aksesuar fuarı ise Türkiye’nin birbirinden farklı şehirlerinde de ses getirir.
  • 31 Ocak ve 3 Şubat tarihleri arasında gerçekleştirilecek etkinlikte, dönemin trendleri hakkında da fikir edinmek mümkündür.
  • Özellikle yeni evlenecek, dekorasyon konusunda acemi olduklarından dolayı bu tür fuarlar her zaman daha yönlendirici ve avantajlıdır.
  • Her ne kadar basit gibi görünse de dekorasyon detaylı araştırma yapmadan gerçekleşmeyecek bir unsurdur.

Fuar sayesinde yeni çıkan mobilya ve aksesuarlar hakkında da fikir edinme imkanı oluşur.

Dekoratif Yenilikler Konusunda Fikir Edinme İmkanı

Dekoratif yenilikler, 2019 ile birlikte trend haline gelecek olan parçalar ve daha fazlası fuar içerisinde sergilenecektir. Ankara anahtar teslim iç mimarlık kuruluşları bu tür fuarlar sayesinde müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamayı hedefler.

  • Zücaciye, gelinlik ya da damatlık gibi farklı ürünlerinde olacağı fuar, Samsun Tekkeköy’de gerçekleşecektir.
  • Katılma fırsatı elde edenler, aynı zamanda evlerini istedikleri bir yaşam alanına dönüştürme fırsatı da elde ederler.
  • Samsun dışında, İstanbul ya da Ankara gibi şehirlerde de müşterilerini memnun etmek adına hizmet veren mimarlık firmalarının sayısı oldukça fazladır.

Bu tür kuruluşlar sayesinde, ev, iş yeri ya da ofis gibi yerler müşterilerin isteklerine göre yeniden düzenlenir. Move mimarlık ofisi ise Türkiye’nin farklı noktalarında düzenlenen fuarlara katılarak tüm müşterilerine en profesyonel hizmeti vermeyi amaçlar.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.