2020’de İç Tasarım ve Dekor Trendleri

  • Anasayfa
  • /
  • 2020’de İç Tasarım ve Dekor Trendleri
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
2020’de İç Tasarım ve Dekor Trendleri

2020’de İç Tasarım ve Dekor Trendleri ; Beysu konakları iç mimarlık ve çevre tasarımı sayesinde bu yılın en gözde dekorasyon temasını yaşam alanlarınız ile buluşturun. 2020 yılının kapıları bu sene sadeliğiyle büyüleyen evlere açılacak gibi görünüyor. 2020 yılında 2019 yılına nazaran daha canlı ve minimalist bir dekorasyon hakim olacak. Bu yıl evlerde canlı renkler tercih edilirken, az eşya ve sade tasarımların kullanıldığı bir dekorasyon tercih edilecek.  

2020 senesinde otel konseptinin yaygın olduğunu görebilmek mümkün olacak. Ağırlıklı olarak daha bu senenin renk paletinde griler, mintler, yeşiller, kremler gibi soğuk ve nötr renkler ilgi görüyor. Bunun yanı sıra daha bu senenin trendlerine uyumlu bir dekorasyon oluşturmak yoğun eşya seçimlerinden sıyrılıp daha az ve öz eşya tercih edin. 2020 dekorasyon trendlerinde retro tasarımların yanı sıra yaşam alanlarına yeni bir kimlik oluşturacak modern tasarımlar ön plana çıkıyor. Bu nedenle Beysu konakları iç mimarlık ve çevre tasarımı uzman çalışanlarından destek alarak daha modern ve çağdaş tasarımlara yönelik seçimler yapın.

2020 Yılının Trendi: Daha Yuvarlak ve Zarif Detaylar

Bu senenin özellikle en önemli dekorasyon detaylarından birisini kıvrımlı ve yuvarlak detaylar oluşturuyor. Kısa ayaklı puflar, kısa ayaklı modern orta sehpa tasarımları, ahşap berjer tasarımları, retro mutfak dolabı kulpları bu senenin en çok öne çıkan tasarımları arasında bulunuyor. Özellikle yuvarlak ve zarif detaylar arasında banyo dekorasyonunun önemi oldukça büyük! Banyo dekorasyonunda kıvrımlı yapılardan ve zarif seçimlerden bu senede şaşmayın. 2020 senesinin trendlerinden yararlanmak için Beysu konakları iç mimarlık ve çevre tasarımı bilgi birikimi ve tecrübesinden yararlanarak daha minimalist, daha ferah ve canlandırıcı etkiye sahip bir yaşam alanı dizayn edin.

Biyofili Akımının Etkisini Evlerinize Taşıyın

2020 yılının en önemli dekorasyon akımlarından bir tanesi ise Biyofili! Biyofili akımı daha çok yeşilin ve doğanın etkilerini yansıtan bir dekorasyon anlamına geliyor. Bu yıl Biyofili akımının etkilerini mutfaklarda, salonlarda hatta yatak odalarında bile görebilmek mümkün olacak. Doğanın varlığının daha yoğun olarak hissedilebileceği bu akım, tüm yaşam alanlarının huzura kucak açabilmesine imkan sağlıyor. Beysukonakları iç mimarlık ve çevre tasarımı sayesinde 2020 yılında yeşil renk paletinin yoğun olarak kullanıldığı, yapay ve canlı gür bitkileri ile donatılmış bir dekorasyona sahip olabileceksiniz.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.