1 arti 1 Daireyi Kullanışlı Yapmak İçin Öneriler

  • Anasayfa
  • /
  • 1 arti 1 Daireyi Kullanışlı Yapmak İçin Öneriler
PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
1 arti 1 Daireyi Kullanışlı Yapmak İçin Öneriler

1+1 Daireyi Kullanışlı Yapmak İçin Öneriler

Şehirlerde nüfusun artması ile beraber evlerin yapısında da değişimler meydana gelmiştir. Geçmiş senelerde asla oturulmaz denilen 1+1 daireler son senelerin en çok tercih edilen mimari unsurlarından biri haline gelmiştir. Bu süreç içerisine kişilerin Move Mimarlık gibi firmalar ile iş birliği yapması ayrıca memnuniyet yaratacaktır. Tam olarak sizin aklınızda belirlemiş olduğunuz tasarımın ortaya çıkabilmesi için gerekli olan alt yapı direkt olarak firma tarafından oluşturulacaktır.

1+1 Daireler Nasıl Planlanmalıdır?

İç mimarlık ve çevre tasarımı konusunda önce ve usta firmalardan biri olan Move Mimarlık özellikle 1+1 dairelerin yapılanması konusunda çok önemli bir yapıya sahiptir. Bu firma tarafından uygulanan temel prensiplerden bazıları;

  • Öncelikli olarak dairenin darlaştırılmaması için eşyaların olabildiğince az tutulması gerekmektedir.
  • Dairenin renginin de mümkün olduğunca açık olması gerekir. Ancak bu şekilde kapsamlı bir ev tasarımı oluşturulabilir.
  • Dairede amaca yönelik eşyalara yer verilmeli ve dekoratif manasa kullanılan unsurlardan büyük ölçüde kaçınılmalıdır.
  • Evde ışık kaynağı kalın perdeler ile kapatılmamalı ve ince tüller daha çok ön plana çıkarılmalıdır.
  • Dekorasyon manasında boşluk olduğunu düşünürseniz öncelikli olarak yeşil ve bakımı kolay bitkilere yer vermelisiniz.

Bu hususların her biri kişileri memnun edecek bir alt yapı oluşturmaktadır. 1+1 daireler bu prensipler ile beraber kullanımı çok daha verimli bir hale gelecektir.

İç mimarlık dekorasyon kapsamında Move Mimarlık ile iş birliği kuran kişilerin dairelerinin yaşam alanı bakımından asla sorun çıkarmayacaktır. Move Mimarlık hem maddi bakımdan uygun olması sebebi ile hem de uzman kadrosu ile son senelerin en çok tercih edilen yapılarının başında gelir.

Fiyat Konusunda Endişe Etmeyin

Ankara’da iç mimar arayışında olan kişilerin özellikle Move Mimarlık ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. Move Mimarlık sayesinde en uygun fiyatlar ile en yüksek kalitede hizmet alma imkanı kişilere sunulmaktadır. Bu kapsamda her bütçeden kişinin evinde farklı dokunuşlara yer verme imkanını elde edeceği de ayrıca dile getirilmelidir. Orta segmentli ailelerden lüks yaşam tarzını benimseyen kişilere kadar her birey için uygun b,r tasarım programı söz konusudur.

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.