1+0 Stüdyo Daire Tasarım

PaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaşPaylaş
1+0 Stüdyo Daire Tasarım

Günümüzde birçok şehir gibi Ankara lüks iç mimarlık uygulamalarının en yoğun görüldüğü yerler arasındadır. Özellikle çalışma şartlarının ve aile yapılarının değişmesi ile beraber yaşam tarzları da değişen insanla geniş evlerden daha dar alanlara yönelmiştir.

1+0 Stüdyo Daire Tasarım

Günümüzde birçok şehir gibi Ankara lüks iç mimarlık uygulamalarının en yoğun görüldüğü yerler arasındadır. Özellikle çalışma şartlarının ve aile yapılarının değişmesi ile beraber yaşam tarzları da değişen insanla geniş evlerden daha dar alanlara yönelmiştir. Öğrenciler için ya da yalnız yaşayanlar için birçok yönden avantajlı olan 1 + 0 stüdyo daireler Ankara'nın dört bir yanında kullanılmaktadır. Fazla oda sayısının bulunmaması nedeniyle salon oturma odası ve yeri geldiğinde misafirler için yatak odası olabilecek birbirinden farklı tasarımlara ihtiyaç duyulmaktadır. Bu nedenle yemek takımının sığacağı, salonun gayet şık bir şekilde ve kullanışlı olarak tasarlanacağı uygulamalara ihtiyaç duymaktadır. En gelişmiş en modem mimari uygulamalara Kuzu Grup, Yıldız kule, Altın kuleler, YDA Plaza gibi üst yapı projelerinde rastlamak mümkündür. Move iç mimarlık imzasıyla farklı alanlarda ilgi çekici tasarımları kullanmasına firmamız aynı zamanda akıllı mobilyalar ile birden çok amaç için aynı ortamın kullanılmasına imkan tanımaktadır.

Dar Ortamlarda Geniş Yaşam Alanları

Günümüzde üst yapı projelerinde her bütçeye hitap edebilmek adına farklı mesa karelerde ve farklı oda sayısına sahip daireler yapılmaktadır. Günümüzde 1 + 0, 1+1 daireler hem fiyatları ile hem de sıcaklıkları ile oldukça çok tercih edilmektedir. Ancak bu dairelerde dar alanların en iyi şekilde kullanılabilmesi yalnızca bir odasının olması nedeniyle en iyi şekilde kullanılması esastır. Otel odası gibi algılanan Bu yapılarda iyi bir mimari çalışma ile alanın çok verimli kullanılması mümkündür. Mimarlık Ankara'nın birçok üst Yapı projesinde 1 + 0 daire içi tasarımları ile alanında fark yaratmıştır. Özellikle akıllı mobilyaların tercih edildiği bu alanlarda yatağa dönüşebilen TV üniteleri masaya dönüşebilen kitaplıklar veya farklı mobilyalar anında ortamın farklı bir odaya dönmesini sağlamaktadır.

Akıllı Mobilyalar İle Anında Farklı Bir Ortama Geçin

Günümüzde birçok şehir gibi Ankara lüks iç mimarlık gereksinimini genel olarak profesyonel iç mimarlık ofislerinden karşılamaktadır. Iç mimarlık alanında profesyonel çalışanlarıyla fark yaratan Move iç mimarlık Ofisi Ankara'da tanınan birçok kulede gelişmiş olan tasarımlarıyla imzasını yaşatmaktadır. Sizlerde gelişmiş teknikleri kullanıldı geleceği içerisinde barındıran tasarımlar için Move iç mimarlık ile iletişime geçebilirsiniz.

 

 


23 51
Size daha iyi bir hizmet deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için kişisel verilerin korunması (çerez politikası) ve gizlilik sözleşmesi hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.